• Wij staan u graag te woord

    Neem vandaag nog contact met ons op

Contactgegevens algemeen

Ledenadministratie

Voor algemene vragen en vragen m.b.t. incasso's, opschorten en opzeggen
Bereikbaar: ma t/m vrij 08.00 - 17.30 uur
T: 0881661000 doorkies no. 1
E: ledenadmin@newstylehealthcenter.com

Ledenadministratie Leiden

Alleen voor leden van Newstyle Leiden
E: betaalbaarsportenleiden@gmail.com

Service

Vragen over inloggen en reserveren voor groepslessen
E: ledenadmin@newstylehealthcenter.com

Crediteurenadministratie

Voor vragen over facturen (alleen zakelijk)
Bereikbaar: ma t/m do 9.00 - 17.00 uur
T: 0881661000 doorkies no. 2
E: financien@newstylehealthcenter.com

Bedrijfsfitness

Voor vragen of offertes m.b.t. fitnessaanbod aan bedrijven
T: 0881661000 doorkies no. 1
E: bedrijfsfitness@newstylehealthcenter.com

Marketing

Voor advertenties, adverteren bij Newstyle en evenementen
E: ledenadmin@newstylehealthcenter.com

Groepslescoördinatie

Bestemd voor docenten: Voor sollicitaties en vragen over lessen.
E: groepsles@newstylehealthcenter.com

Personal Training

Voor informatie en het boeken van een eerste afspraak kunt u contact opnemen met de locatie van uw keuze.

Vestigingen

Croeselaan

Van der Goesstraat 52
3521 TM Utrecht
T: 0302967650
E: croeselaan@newstylehealthcenter.com

Hoograven

Hoogravenseweg 28
3523 TL Utrecht
T: 0302882112
E: hoograven@newstylehealthcenter.com

Utrecht/Maarssen

Ambachtsweg 54
3542 DH Utrecht
T: 0302413111
E: maarssen@newstylehealthcenter.com

Oudegracht

Oudegracht 252
3511 NV Utrecht
T: 0302340662
E: oudegracht@newstylehealthcenter.com

Ondiep/Thorbeckepark

Thorbeckelaan 18d
3552 CS Utrecht
T: 0302438810
E: thorbecke@newstylehealthcenter.com

Oudwijk

Oudwijkerdwarsstraat 104-106
3581 LH Utrechtt
T: 0302510848
E: oudwijk@newstylehealthcenter.com

Leidsche Rijn

Fletcher Hendersonstraat 47
3543 GL Utrecht
T: 0308884092
E: leidscherijn@newstylehealthcenter.com

Vianen

Lijnbaan 9
4132 CB Vianen
T: 0347328991
E: vianen@newstylehealthcenter.com

Maarssen/Bisonspoor

Safariweg 302
3605 ME Maarssen
T: 0346751729
E: bisonspoor@newstylehealthcenter.com

De Meern

Castellumlaan 4
3454 VB De Meern
T: 0308779847
E: demeern@newstylehealthcenter.com

Zuilen

Minister Talmastraat 20-22
3555 GH Utrecht
T: 0302438348
E: zuilen@newstylehealthcenter.com

Body&Mind Croeselaan

Croeselaan 209-211
3521 BN Utrecht
T: 030-2949199
E: ledenadmin@newstylehealthcenter.com

Lombok Groeneweg

Groeneweg 46
3531 VG Utrecht
T: 088-1661034
E: ledenadmin@newstylehealthcenter.com

Newstyle Nieuwegein

Constructieweg 2a
3433 NN Nieuwegein
T: 0306062567
E: nieuwegein@newstylehealthcenter.com

Newstyle Leiden

Langegracht 65B
2312 NW Leiden
T: 0717503444
E: langegracht@betaalbaarsporten.nl